Hakkımızda

Çok önemsiz gibi görünen etiketler aslında hayatımızı kolaylaştıran ve günlük yaşantımızda dikkat etmesek bile sürekli karşılaştığımız çok önemli bir unsur haline gelmiştir.  Onları marketlerde, hastanelerde, aktivite girişlerinde, satın aldığımız bütün ürünlerin üzerinde görmemiz mümkün.


Bir ürünü satın almadan önce ilk olarak kim üretmiş, nerede üretilmiş, son kullanma tarihi nedir gibi soruların cevaplarını hep etiketlerde ararız. Etiket bir bakıma ürünün satış temsilcisidir. Bazen daha önce hiç görmediğimiz bir ürünü sadece etiketini ve görselini beğenerek satın alırız. Bize ürünü etiketi anlatır. Ürünü tek başına pazarlayan ve gösteren tek unsur. Ürün kimliği, pazarlama ve satış, etiketle başlıyor.


Barkem Barkod Etiket olarak, rulo halinde, kendinden yapışkanlı, baskılı ve baskısız etiket üretimi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Etiketleriniz ister baskılı ister baskısız olsun mutlaka firmamızdan fiyat alınız, Türkiye’nin her yerine hizmet vermekten gurur duyuyor, sizinle çalışmak için de sabırsızlanıyoruz.


Firmamızdan temin edebilecekleriniz; Rulo halinde, kendinden yapışkanlı her türlü baskılı yada baskısız etiket ( Kuşe, Wellum, Eko termal, Lamine Termal, P.P. Opak, P.P. Mat, Silvermat, Fastyre, ve özel yapışkanlı etiketler.), Ribbonlar ( Wax, Wax/resin, Resin, D 110A, B110A, Hotfoil), Barkod Yazıcılar, Barkod Okuyucular, El Terminalleri.

Hakkımızda Resim