Etiket Sarıcı ve Sıyırıcılar

Geri dön
Etiket Sarıcı ve Sıyırıcılar

SİLVERMAT ETİKET:

Silvermat etiketi diğer etiketlerden farklı kılan özellikleri p.p. yapısı ve alüminyum destekli olmasıdır. Bu nedenle 180 °C' ye kadar ısıya, neme, dış ortam şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Silvermat etiketlere Wax/resin yada resin ribonla baskı alınabilir. Resin ribonla baskı alındığında yazılar son derece vurgulu ve uzun süreler silinmeden ilk günkü gibi görüntüsünü muhafaza eder.


ETİKET SARICILAR:

Etiketlerinizi kendi barkod yazıcınızda kendiniz basıyor ve yoğun bir şekilde kullanıyorsunuz. Yapmanız gereken başka bir yığın iş var ama yazıcının başından saatlerce ayrılamıyorsunuz. Bir şey olsada, etiketler bir yandan basılsa bir yandan da sarılsa, bende işlerimi yapsam dediğinizi duyar gibiyiz.


Artık etiketlerinizi sizin için saracak bir yardımcınız var!


Hem etiketler kendi kendine basılacak hem de yerlere saçılmadan düzgün bir şekilde sarılacak, sizde gönül rahatlığıyla diğer işlerinizle meşgul olacaksınız. Eğer isterseniz çok cazip fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz.


ETİKET SIYIRICILAR:

İş hayatı zor, vaktimizin çoğunu iş yerlerimizde geçiriyoruz ve zorlandığımız konularda bir yardımcı her zaman şart.

Farz edelim kablo imal eden bir fabrikada çalışıyorsunuz. Kabloların etrafını iki elinizle düzeltiyor sonra bozulmadan durmaları için dirseğinizle üzerine bastırıyor ve etiketi taşıyıcıdan çıkartıp kabloya yapıştırıyorsunuz. Akşama kadar kimbilir kaç kez daha bu şekilde tekrar ediyorsunuz.Keşke biri bu etiketleri taşıyıcısından sıyırıp bana uzatsa, işte iş hayatınızda işlerinizi kolaylaştıracak bir yardımcı...

Eğer isterseniz çok cazip fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz.


Fiyatlarımız için lütfen bize ulaşın.